عوامل «سلام بمبئی» در انتظار صدور ویزا

ربوده شده
ربوده شده به تدوین رسید
آذر ۳, ۱۳۹۴
سلام بمبئی
سلام بمبئی ، فیلم مشترک ایران و هند در کلانشهر بمبئی کلید خورد.
بهمن ۱۹, ۱۳۹۴

عوامل «سلام بمبئی» در انتظار صدور ویزا

سلام بمبئی

لیست ۲۲ نفره عوامل فیلم سینمایی “سلام بمبئی” در انتظار صدور ویزا برای سفر به هند است. قربان محمد پور کارگردان این فیلم در گفتگو با «سینما» درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت: اسامی ۲۲ نفره عوامل ایرانی این فیلم توسط سازمان سینمایی بالیوود به سفارت هند ارسال شده و قرار است با صدور ویزا به هند سفر کنیم. در هند سه هفته پیش تولید داشته باشیم و بعد از این سه هفته فیلمبرداری آغاز می شود و در مجموع دو ماه و نیم در هند خواهیم بود.

قربان محمد پور درباره انتخاب بازیگران این فیلم گفت: تاکنون محمد رضا گلزار، دیارا میرزا و گلشن گروور برای بازی در این فیلم قرار داد بسته اند و قرار است یک بازیگر مرد ایرانی برای بازی در نقش دیگر دانشجوی فیلم که در هند تحصیل می کند انتخاب شود. دیگر بازیگران فیلم هم توسط کمپانی موشن پیکچر و پهلاج نیهالانی انتخاب می شوند.

قربان محمد پور در ادامه درباره حضور آمیتا باچان در این فیلم گفت: مذاکراتی با این بازیگر توسط کمپانی موشن پیکچر انجام شده و آخرین وضعیت حضور او را باید از آنها جویا شویم اما کمپانی همچنان در حال مذاکره با این بازیگر است و اگر موانع مالی برطرف شود این بازیگر هم در “سلام بمبئی” حضور خواهد داشت.

قربان محمد پور در ادامه گفت: ۷۰ الی ۷۵ درصد فیلم به زبان انگلیسی و بقیه به زبان فارسی است. همچنین بیش از نود درصد فیلم در هند فیلمبرداری می شود و پیش بینی‌ ما این است تا اوایل زمستان فیلمبرداری ما ادامه داشته باشد.

دیدگاه ها بسته شده است